Orsatus Ski Racing - гірські лижі найвищого рівня

4-сезонний базовий табір, Brides-les-Bains переносить спортивні канікули на вершини!

Асоціація Orsatus Ski Racing визнана партнером Французької федерації лижного спорту відповідно до угоди з 2015 року. У ній цілий рік працюють 12 тренерів (15 взимку), які відповідають за тренування та підготовку курсів, у тому числі 2 спортивні директори, які живуть у Бріді з підліткового віку - брати Олександр і Жан-Батіст Фуррат.

Цілі: дати другий шанс молодим лижникам, які не потрапили до регіональних збірних, і допомогти визнаним спортсменам просуватися вгору по кар'єрних сходах, а також підтримати невеликі федерації, які не мають структури для спортсменів цього рівня катання.


Брід-ле-Бен: ідеальний базовий табір для Orsatus

 

Brides-les-Bains — ідеальний базовий табір для Orsatus: 2 спортивні директори, Александр та Жан-Батіст Фуррат, обрали Brides-les-Bains своїм рідним містом, де вони живуть вже більше 20 років, тому що цей курорт є воротами до 3 долин, найбільшого гірськолижного регіону в світі.

Таке географічне розташування означає, що вони можуть тренуватися на 3 курортах з гірськолижного селища: Мерібель, до якого можна дістатися за 25 хвилин на канатній дорозі «Олімпія», Куршевель або Пралоньян-ла-Вануаз, в залежності від того, які схили їм потрібні. До селища легко дістатися громадським транспортом: менш ніж за 10 хвилин від автовокзалу Мутьє, за 1 годину 30 хвилин від аеропортів Женеви та Ліона, що робить його стратегічним місцем для доступу до всіх міжнародних змагань в Європі взимку.

Командний фінал Чемпіонату світу з паралімпійських видів спорту

 

Взимку 2023 року команда пережила особливий момент: чемпіонат світу проходив вдома, в Брайдс-ле-Бен, який приймало село, команда Orsatus була представлена 10 спортсменами з 8 різних країн:

Тесс Арбез / Ірландія — Еліза Пеллегірн / Мальта — Міалітіана Клерк / Мадагаскар — Кім Ванреусуель / Бельгія — Марія Елені Ціоволу / Греція — Манон Уайсс / Ліван — Натан Чібозо / Того — Маккенсон Флоріндо / Гаїті — Кормак Комерфорд / Ірландія — Іоанніс Антоніу / Греція

 

CLERC Mialitiana -Madagascar
CLERC Mialitiana -Madagascar

 

Спортсмени пишалися тим, що представляли свою країну на весь світ у своєму улюбленому селищі Brides-Les-Bains.

Команда та гірськолижне селище пережили напружений момент під час командного фіналу Паралельного Кубку світу, коли Бельгія не змогла пройти кваліфікацію завдяки подвигу Орсатус Кім Ванрейзель, яка показала 3-й найшвидший час у змаганнях серед жінок.

Все місто Брід-ле-Бен вийшло підтримати свою «бельгійську, але місцеву» спортсменку, сподіваючись побачити, як вона переможе всі шанси!

Тільки спорт може дарувати такі відчуття.

Орсатус в цифрах

 

— Гірськолижна академія високого рівня, заснована 13 років тому

— Понад 880 спортсменів пройшли через академію

— 85 різних спортсменів тренуються щороку

— Тренування по всій Європі

— 16 різних націй

— 17 тренерів

— 10 спортсменів увійшли до складу збірної Франції за останні 5 років

— Участь у понад 250 гонках FIS, Кубку Європи та Кубку світу щозими

— Олімпійські ігри 2022: 8 спортсменів Orsatus відібрані

— Чемпіонат світу в Куршевелі Мерібель 2023: відібрано 10 спортсменів Orsatus

+ Більше інформації